KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8649005
nr 864 9005
Göran Hausenkamp
(f. 1962), Sverige
Akvarell, Göran Hausenkamp (f. 1962), 'Jaget', signerad -07, 70x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:56:06
6/12 17:06:04
100 kr
8/12 14:41:54
Göran Hausenkamp
Läs mer om Göran Hausenkamp